Seznam členů unie


LAWYA, s.r.o.

Člen od: zakládající člen
Popis: LAWYA poskytuje konzultační a poradenskou činnost v oblasti problematiky veřejných zakázek, přičemž její hlavní činností je komplexní organizační zajištění celého průběhu zadávacího řízení.


Logo Havel & Partners

Havel & Partners s.r.o, advokátní kancelář

Člen od: zakládající člen
Popis: Advokátní kancelář HAVEL & PARTNERS se sídlem v Praze a s pobočkami v Brně, Ostravě, Plzni, Olomouci a Bratislavě je s týmem více než 250 právníků největší česko-slovenská právnická firma.


Logo QCM

QCM, s.r.o.

Člen od: zakládající člen
Popis: QCM je společnost zabývající se elektronizací veřejných zakázek a nákupních procesů. Provozuje elektronické nástroje E-ZAK a Portál pro vhodné uveřejnění. Zaměřuje se také na vzdělávání, školí zadavatele i dodavatele v oblasti veřejných zakázek i práva a dotací.


RTS, a.s.

Člen od: leden 2020
Popis: RTS, a.s. zajišťuje kompletní administraci zadávání veřejných zakázek. Zaměřuje se zejména na veřejné zakázky na stavební práce.


IK consult s.r.o.

Člen od: červenec 2020

Popis: IK consult zajišťuje kompletní organizaci všech typů veřejných zakázek podle zákona o zadávání veřejných zakázek nebo podle pravidel poskytovatelů dotací, zejména v rámci programů Evropské unie (IROP, OPPIK, OPŽP, PRV atp.). Poskytuje služby od prvotní přípravy zadávacího řízení až k podpisu smlouvy s vybraným dodavatelem.


Fiala, Tejkal a partneři, advokátní kancelář, s.r.o.

Člen od: září 2020

Popis: Fiala, Tejkal a partneři, advokátní kancelář, s.r.o., je advokátní kanceláří založenou v roce 2009. Kancelář patří mezi dlouhodobě etablované brněnské advokátní kanceláře se zaměřením na obchodní právo a oblasti související. Kromě klasické advokátní činnosti se kancelář specializuje na poskytování právních služeb v oblasti veřejného investování a dále také na celkovou tvorbu investičních strategií, krizový management, insolvenční řízení a poradenství územním samosprávným celkům.


Chcete se stát členem?

Zajímáte se o členství v Unii administrátorů veřejných zakázek? Napište nám a my Vás seznámíme s podmínkami a výhodami členství.
KONTAKTOVAT