Seznam členů unie


LAWYA, s.r.o.

Člen od: zakládající člen
Popis: LAWYA poskytuje konzultační a poradenskou činnost v oblasti problematiky veřejných zakázek, přičemž její hlavní činností je komplexní organizační zajištění celého průběhu zadávacího řízení.


Logo Havel & Partners

Havel & Partners s.r.o, advokátní kancelář

Člen od: zakládající člen
Popis: Advokátní kancelář HAVEL & PARTNERS se sídlem v Praze a s pobočkami v Brně, Ostravě, Plzni, Olomouci a Bratislavě je s týmem více než 250 právníků největší česko-slovenská právnická firma.


Logo Compet Consult

Compet Consult s.r.o.

Člen od: zakládající člen
Popis: Compet Consult poskytuje konzultační a poradenskou činnost v oblasti problematiky veřejných zakázek, přičemž její hlavní činností je komplexní organizační zajištění celého průběhu zadávacího řízení.


Logo QCM

QCM, s.r.o.

Člen od: zakládající člen
Popis: QCM je společnost zabývající se elektronizací veřejných zakázek a nákupních procesů. Provozuje elektronické nástroje E-ZAK a Portál pro vhodné uveřejnění. Zaměřuje se také na vzdělávání, školí zadavatele i dodavatele v oblasti veřejných zakázek i práva a dotací.


RTS, a.s.

Člen od: leden 2020
Popis: RTS, a.s. zajišťuje kompletní administraci zadávání veřejných zakázek. Zaměřuje se zejména na veřejné zakázky na stavební práce.


VIOLETTE s.r.o.

Člen od: červenec 2020

Popis: Společnost VIOLETTE s.r.o. byla založena v roce 2010. Sídlo společnosti je v Olomouci, ovšem působí na území celé České republiky. Zabývá se organizačním zajištěním a celkovou administrací veřejných zakázek dle zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ale i veřejné zakázky malého rozsahu, zadávané mimo režim tohoto zákona, poradenskou a konzultační činnost v oblasti zadávání veřejných zakázek a zpracování žádostí o finanční dotační prostředky. Nabídka služeb je postupně přizpůsobována trhu, a právě i díky rozšiřující se nabídce je společnost VIOLETTE s.r.o. partnerem jak pro právnické, tak fyzické osoby.


Chcete se stát členem?

Zajímáte se o členství v Unii administrátorů veřejných zakázek? Napište nám a my Vás seznámíme s podmínkami a výhodami členství.
KONTAKTOVAT