Seznam členů unie


Logo PMAdvisory

Public Market Advisory s.r.o.

Člen od: zakládající člen
Popis: Public Market Advisory poskytuje konzultační a poradenskou činnost v oblasti problematiky veřejných zakázek, přičemž její hlavní činností je komplexní organizační zajištění celého průběhu zadávacího řízení.


Logo Havel & Partners

Havel & Partners s.r.o, advokátní kancelář

Člen od: zakládající člen
Popis: Advokátní kancelář HAVEL & PARTNERS se sídlem v Praze a s pobočkami v Brně, Ostravě a Bratislavě je s týmem více než 140 právníků největší česko-slovenská právnická firma.


Logo Compet Consult

Compet Consult s.r.o.

Člen od: zakládající člen
Popis: Compet Consult poskytuje konzultační a poradenskou činnost v oblasti problematiky veřejných zakázek, přičemž její hlavní činností je komplexní organizační zajištění celého průběhu zadávacího řízení.


Logo QCM

QCM, s.r.o.

Člen od: zakládající člen
Popis: QCM je společnost zabývající se elektronizací veřejných zakázek a nákupních procesů. Provozuje elektronické nástroje E-ZAK a Portál pro vhodné uveřejnění. Zaměřuje se také na vzdělávání, školí zadavatele i dodavatele v oblasti veřejných zakázek i práva a dotací.


Veřejné zakázky s.r.o.

Člen od: leden 2020
Popis: Společnost Veřejné zakázky s.r.o. se od roku 2002 zabývá administrací veřejných zakázek. S veřejnými zakázkami máme bohaté zkušenosti a jsme schopni administrovat veškeré druhy zadávacích řízení, a to jak pro veřejné, tak pro sektorové zadavatele. Disponujeme silným a kvalitním týmem, který propaguje osobní přístup a proaktivní řešení problémů.


RTS, a.s.

Člen od: leden 2020
Popis: RTS, a.s. zajišťuje kompletní administraci zadávání veřejných zakázek. Zaměřuje se zejména na veřejné zakázky na stavební práce.


  • 1
  • 2

Chcete se stát členem?

Zajímáte se o členství v Unii administrátorů veřejných zakázek? Napište nám a my Vás seznámíme s podmínkami a výhodami členství.
KONTAKTOVAT